10 kwietnia 2011

Stosik pieluszkowy Magdy G.

Stosik szyty na podane wymiary dla dwójki smyków  6 mc i 8 mc do końca  okresu pieluszkowania:)


Formowanka - kieszonka.
Bawełna, flanelka bawełniana i polarowa kieszonka odciagajaca wilgoć od pupci dziecka.
Wszyty wkałd chłonny z :
- 4 warstw tetry bawełnianej 2 warstw frotty bawełnianej ( jedną dorzuciłam gratis) , oraz  warstwy super mikrofibry

Kieszonka pozwana na ewentualne dołozenie wkłądu chłonnego.

Miluśki biały polarek delikatnie będzie opatulał skórkę dziecka.Otulacze- pasiaki 2 sztuki i gepardziątko. 
Bawełna zalaminowana plus tkaninka dekoracyjna. 

Formowanka w otulaczu w paseczki:) 
Formowanka w otulaczu gepardziątku:)  

Pranie i suszenie pieluch wielorazowych:

Pieluszki i otulacze można prać  w temperaturze do  90C. Nie należy jednak tego robić za każdym razem, gdyż nie przepadaja za takową "kuracją" gumeczki, które mogą słabnąć, bądź kruszyć się.

Należy stosować proszek w mniejszej ilości- by nie "zapychać"  pieluszek i nie zmniejszyć ich zdolności absorbcyjnych oraz paroprzepuszczalności. 

Formowanki nie należy prać z dodatkiem płynów zmiększacjących- zmniejsza to chłonność pieluszki. 

Okazjonalnie można namoczyć zestaw w goracej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń, wypłukać i ponownie uprać w pralce- by oczyscić pieluszke ze "złogów" i poprawić jej chłonność. 

Można suszyć na goracym kaloryferze bądź w suszarkach bębnowych bez obaw o uszkodzenie bawełny zalaminowanej. 

Brak komentarzy:

Etykiety

AIO aplikacje na otulacz butelki i smoczki Candy rocznickowe Candy rocznickowe WYNIKI celiakia bezglutenu chemia w naszym życiu chusteczki myjki nawilżane- wielorazowe ciąża ciąża tydzień po tygodniu formowanka formowanki noworodkowe gatki wełniane hospitalizacja humor jak uszyc petitskirts jak uszyć Mei Tai - MT tutorial jak uszyć tutu jak zatrudnioć nianię- legalnie kalkulator ciąży i porodu Kalkulator powrotu do pracy po urodzeniu dziecka kaszka z mlekiem kieszonka kosmetyki dziecięce - skład chemiczny i ranking kulinaria łóżeczko - jakie? masaż logopedyczny mleko modyfikowane- gdy wyjścia innego nie ma jakie wybrać ? montessori metoda naturalna pielęgnacja naturalne pieluszkowanie Nie musi być drogo - ekologiczne i ekonomiczne pieluszkowanie Nie nowotworom u dzieci- program ogólnopolski Nowe standardy opieki około porodowej odpowiedzi na pytania odtłuszczanie pieluch otulacz otulacz komplet otulacz polarowy otulacz wełniany pasta do zębów bez fluoru i parabenów czyli eliminujemy śmieci z dzieciowego świata:) petitka petitskirts plan porodu podgrzewacz poszewka na poduszkę pranie pieluszek wielorazowych Radzimy dobrze rodzimy rodzicielstwo powściągliwości SIO skład pieluszek jednorazowych spódniczko- pieluszki stosik pieluszkowy stripping sukienka szalik golf kołnierzyk szczotkowanie zębów animacja Szkoła rodzenia on-line szpital śpiworek testy tutorial ' e tutorial wielorazowych wkładek laktacyjnych tutu tutu bez szycia ubranka dla lalki uszyj to sam Wielozadaniowa wkładki higieniczne wielorazowe wkładki laktacyjne wielorazowe wkładki sucha pielucha Wkłady chłonne wkłąd chłonny worki na pieluszki wyprawka zabawki jak zrobić ząbkowanie zestaw pieluszkowy zrób to sam