10 kwietnia 2011

Formowanka z kieszonką polarkową -idealna na noc

Bawełna, flanelka bawełniana i polarowa kieszonka odciągająca wilgoć od pupci dziecka.
Wszyty wkład chłonny z :

- 4 warstw tetry bawełnianej, 2 warstw frotty bawełnianej ( jedną dorzuciłam gratis) , oraz  warstwy super mikrofibry

Kieszonka pozwana na ewentualne dołożenie wkładu chłonnego.

Miluśki biały polarek delikatnie będzie opatulał skórkę dziecka, odprowadzał wilgoć w głąb pieluszki pozostawiając uczucie suchości przy skórce.
Pranie i suszenie formowanki - pieluszki wielorazowej:

Pieluchę można prać w temperaturze do 90C. Nie należy jednak tego robić za każdym razem, gdyż nie przepadają za takową "kuracją" gumeczki, które mogą słabnąć, bądź kruszyć się.

Należy stosować proszek w mniejszej ilości- by nie "zapychać" pieluszki i nie zmniejszyć ich zdolności absorbcyjnych i nie uszkodzić polarka.

Formowanki nie należy prać z dodatkiem płynów zmiększacjących- zmniejsza to chłonność pieluszki.

Okazjonalnie można namoczyć pieluszkę w goracej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń ( niewielka ilość) , wypłukać i ponownie uprać w pralce- by oczyscić pieluszke ze "złogów" i poprawić jej chłonność.

Można suszyć na gorącym kaloryferze, słońcu, bądź w suszarkach bębnowych bez obaw o uszkodzenie tkanin.

Brak komentarzy:

Etykiety

AIO aplikacje na otulacz butelki i smoczki Candy rocznickowe Candy rocznickowe WYNIKI celiakia bezglutenu chemia w naszym życiu chusteczki myjki nawilżane- wielorazowe ciąża ciąża tydzień po tygodniu formowanka formowanki noworodkowe gatki wełniane hospitalizacja humor jak uszyc petitskirts jak uszyć Mei Tai - MT tutorial jak uszyć tutu jak zatrudnioć nianię- legalnie kalkulator ciąży i porodu Kalkulator powrotu do pracy po urodzeniu dziecka kaszka z mlekiem kieszonka kosmetyki dziecięce - skład chemiczny i ranking kulinaria łóżeczko - jakie? masaż logopedyczny mleko modyfikowane- gdy wyjścia innego nie ma jakie wybrać ? montessori metoda naturalna pielęgnacja naturalne pieluszkowanie Nie musi być drogo - ekologiczne i ekonomiczne pieluszkowanie Nie nowotworom u dzieci- program ogólnopolski Nowe standardy opieki około porodowej odpowiedzi na pytania odtłuszczanie pieluch otulacz otulacz komplet otulacz polarowy otulacz wełniany pasta do zębów bez fluoru i parabenów czyli eliminujemy śmieci z dzieciowego świata:) petitka petitskirts plan porodu podgrzewacz poszewka na poduszkę pranie pieluszek wielorazowych Radzimy dobrze rodzimy rodzicielstwo powściągliwości SIO skład pieluszek jednorazowych spódniczko- pieluszki stosik pieluszkowy stripping sukienka szalik golf kołnierzyk szczotkowanie zębów animacja Szkoła rodzenia on-line szpital śpiworek testy tutorial ' e tutorial wielorazowych wkładek laktacyjnych tutu tutu bez szycia ubranka dla lalki uszyj to sam Wielozadaniowa wkładki higieniczne wielorazowe wkładki laktacyjne wielorazowe wkładki sucha pielucha Wkłady chłonne wkłąd chłonny worki na pieluszki wyprawka zabawki jak zrobić ząbkowanie zestaw pieluszkowy zrób to sam