3 grudnia 2011

Wrocław. Bezpłatne badania USG dla dzieci do 6 lat - część ogólnokrajowego programu "Nie nowotworom u dzieci"

"Badania mają na celu wczesne wykrycie nowotworów i innych zmian wewnątrzustrojowych u dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Badania będą wykonywane w dniach 9-11 grudnia, a koszt pokrywa Fundacja Ronalda McDonalda przy współpracy z siecią Medica Polska.

Badania są całkowicie bezpłatne, bezpieczne i bezbolesne i trwają najwyżej 20 minut. Po zakończeniu rodzice otrzymują wyniki i ewentualnie porady lekarskie.

Badania odbędą się w dniach 9, 10, 11 grudnia w dziecięcej klinice onkologicznej przy ulicy Bujwida 44.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie dziecka. Można to zrobić pod numerem telefonu 801 001 001 (dla telefonów komórkowych tel. 22 486 60 66) od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, a w weekendy w godzinach 10-16. Podczas rejestracji niezbędne jest podanie danych kontaktowych i numeru PESEL dziecka.

Badania we Wrocławiu są częścią ogólnokrajowego programu "Nie nowotworom u dzieci". Równolegle będą prowadzone w ponad 20 miastach w całej Polsce, a partnerami akcji jest Polskie Towarzystwo Pediatryczne i Polskie Towarzystwo Onkologii i Hematologii. Fundację Ronalda McDonalda przy współpracy z siecią Medica Polska."

Źródło:

Brak komentarzy:

Etykiety

AIO aplikacje na otulacz butelki i smoczki Candy rocznickowe Candy rocznickowe WYNIKI celiakia bezglutenu chemia w naszym życiu chusteczki myjki nawilżane- wielorazowe ciąża ciąża tydzień po tygodniu formowanka formowanki noworodkowe gatki wełniane hospitalizacja humor jak uszyc petitskirts jak uszyć Mei Tai - MT tutorial jak uszyć tutu jak zatrudnioć nianię- legalnie kalkulator ciąży i porodu Kalkulator powrotu do pracy po urodzeniu dziecka kaszka z mlekiem kieszonka kosmetyki dziecięce - skład chemiczny i ranking kulinaria łóżeczko - jakie? masaż logopedyczny mleko modyfikowane- gdy wyjścia innego nie ma jakie wybrać ? montessori metoda naturalna pielęgnacja naturalne pieluszkowanie Nie musi być drogo - ekologiczne i ekonomiczne pieluszkowanie Nie nowotworom u dzieci- program ogólnopolski Nowe standardy opieki około porodowej odpowiedzi na pytania odtłuszczanie pieluch otulacz otulacz komplet otulacz polarowy otulacz wełniany pasta do zębów bez fluoru i parabenów czyli eliminujemy śmieci z dzieciowego świata:) petitka petitskirts plan porodu podgrzewacz poszewka na poduszkę pranie pieluszek wielorazowych Radzimy dobrze rodzimy rodzicielstwo powściągliwości SIO skład pieluszek jednorazowych spódniczko- pieluszki stosik pieluszkowy stripping sukienka szalik golf kołnierzyk szczotkowanie zębów animacja Szkoła rodzenia on-line szpital śpiworek testy tutorial ' e tutorial wielorazowych wkładek laktacyjnych tutu tutu bez szycia ubranka dla lalki uszyj to sam Wielozadaniowa wkładki higieniczne wielorazowe wkładki laktacyjne wielorazowe wkładki sucha pielucha Wkłady chłonne wkłąd chłonny worki na pieluszki wyprawka zabawki jak zrobić ząbkowanie zestaw pieluszkowy zrób to sam